NAJNOWSZE INFORMACJE PRASOWE

NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

Naucz się biznesu w biotechnologii na studiach podyplomowych. Rekrutacja trwa!

2016-10-11 14:59:22

Studia dedykowane są wszystkim, którzy wiążą swoją karierę z biotechnologią, zarówno jako naukowcy chcący skomercjalizować swoje badania jak i ludzie biznesu nastawieni na rozwój przedsiębiorstw.

Łukasz Niemiec, absolwent poprzedniej edycji „Biznesu w biotechnologii”, poleca te studia „wszystkim tym, którzy pragną swoje życie zawodowe związać nie tylko z pracą naukową, ale także (a może nawet przede wszystkim) z biznesowymi aspektami pracy dla firmy farmaceutycznej, transferem wiedzy między akademią i przemysłem a także rozwojem własnej firmy.”

Studia kładą nacisk na praktyczne aspekty współpracy świata nauki i biznesu w biotechnologii i rozwój kompetencji menadżerskich, a studenci mierzą się z zagadnieniami odzwierciedlającymi realia branży. Zajęcia prowadzone są zarówno przez naukowców jak i praktyków biznesu – przedstawicieli takich firm jak BIOTON, Polpharma czy Oceanic. W programie studiów uwzględniono także zajęcia omawiające prawne aspekty prowadzenia działalności w biotechnologii, transfer wiedzy, elementy zarządzania i współpracy z otoczeniem biznesu. Studenci będą mieli okazję uczestniczyć także w certyfikowanych szkoleniach prowadzonych przez prof. Andrzeja Blikle, eksperta w zakresie zarządzania jakością w przedsiębiorstwie, autora Doktryny jakości. Dodatkowo, studenci w ramach zajęć mają okazję zwiedzić laboratoria R&D Polpharmy Biologics jako jedyne w Polsce odznaczające się najwyższą klasą czystości.

Więcej o studiach i rekrutacji na: www.bizneswbiotechnologii.pl

 

Kontakt do koordynatora studiów:

Justyna Morawska-Płoskonka,
tel. +48 512-032-476, 12-297-46-12,
e-mail: justyna.morawska@jci.pl

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: